Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A7 (2018) vs...

Samsung galaxy A7 (2018) vs Huawei P30 lite?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb telefon? Érdemes-e Samsung Galaxy A7 2018 ról váltani Huawei P30 Lite-ra? Meg Szerintetek maradjak inkább a samsungnál pl A70 vagy A71 csak azért vacilálok mert a Samsungos újabb telefonoknál már képernyőbe van integrálva az ujjlenyomat olvasó és ahhoz nehéz fóliát szerezni és drága is az olyan fólia mivel működik az ujjlenyomat olvasó Mármint Én ezt hallottam merthogy nem mindegyik fóliával működik az ujjlenyomat olvasó
2020. márc. 4. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mi honnan az istenből tudjuk hogy neked érdemes-e? Van olyan funkciója a p30-nak ami nélkül nem tudsz élni? Ha igen akkor válts, ha meg nincs akkor ne válts.


Az ilyen kérdések 90%-ában a kérdezőnek egyébként az égvilágon semmi szüksége nincs újabb telefonra.

2020. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok köze van a kijelzőbe épített újlenyomatolvasónak ahhoz, hogy milyen fólia van rajta. Nekem A50-esem van, üvegfólia nélkül is vacak volt. Reszelgetik a szoftvert, mert fél év alatt javult azért, de nem tökéletes. Betanítom, és aznap nincs is vele gond, de az ember újja a nap folyamán kopik, piszolódik és ezt szerintem nem tudja kopenzálni,úgy mint egy hátlapi, ami a P9-esemnél csak a vizes újjra volt kényes. Ez meg a fürdés után sokáig használhatatlan.
2020. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!