Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó huawei-t vegyek?

Milyen olcsó huawei-t vegyek?

Figyelt kérdés

Most van egy lassan 5 éves 1gb ram-os mobilom, néha dühítően lassú, türelmes ember vagyok, de nekem ez egy kicsit már idegőrlő. :) van, hogy egyszerűen kikapcsol a böngésző.


Csak huawei jöhet szóba, a többinek más a kezelése, itt tudom, hogy hol kell bekapcsolni a mobilnetet, meg a wifi-t. , tudom, maradi vagyok meg hozzá nem értő, de ez van.

50 ezer magyar forint körül nézegetem őket. Böngészésre , gyakorizásra , mg néha youtube-t nézek rajta.

és fontos, hogy elfusson rajta az xmeye, kb. az a legfontosabb.


2020. márc. 6. 21:12
 1/4 Barnivook válasza:
2020. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1 a P Smartnak, ennél jobb Huaweit nem találsz ilyen olcsón.
2020. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
P Smart 2019
2020. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kínai márka a Xiaomi is, most 60E Ft-ért adják a Remdi Note 8T-t is, ami eléggé jó választás, ezért az árért.

Ha meg Huawei, akkor a Huawei P Smart Z Dual, ami jó (55E Ft körüli áron).

2020. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!