Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y5 2019 16GB vagy...

Huawei Y5 2019 16GB vagy xiaomi Redmi 7A 16GB?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a 2 telefonról,melyik lenne a jobb választás?

#mobil #telefon #Android #Huawei #Xiaomi #huawei 16gb #redmi 7a 16gb
2020. márc. 7. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:

én a 2019es Y5-ös vettem meg kb 2 hete. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem voltak nagy igényeim, legyen benne auto fókuszos kamera és lehessen vele telefonálni, bírja jó sokáig egy feltöltéssel. Másra nem használom, erre pedig tökéletes. Ultra energiatakarékos módban bírja 4-5 napot..


én még a motorola G7 poweren gondolkodtam, a nagy aksija miatt. De az alsó hangon duplája lett volna ennek a telónak. Annyit meg nem akartam rászánni.

2020. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Ne sajnáljad rákölteni azt a pár ezer forintot, hogy legyen egy normális telefonod (pl. Redmi 7). Ha nincsenek bagy igényeid talán ezek is jók.
2020. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!