Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a telefonom...

Miért nem érzékeli a telefonom a pendrive-ot?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt vele gond mindkettő ugyanaz,tehát nem volt vele gondom látszólag nem sérült egyik sem.
2020. márc. 7. 12:15
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Egyáltalán nem érzékeli?

Tehát nem jön elő, hogy új tárhely észlelve, vagy hasonló és ha van rajta led, akkor az nem villog?


Ilyenkor a csatlakozó lehet koszos, nem kap elég áramot.


Ha a led villog, a telefon érzékel valamit, de mégsem olvasható, akkor a NTFS formátumú pen a gondja. FAT, FAT32 a támogatott, még sok készüléken az exFAT sem, de a NTFS csak külön fizetős pluginnal.

2020. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál:)

Egyáltalán semmi. Itthon a laptop érzékeli, de ahogy bedugtam kiírt valami sérült fájl vagy nem tudom mit..

Most kaptam vissza, pár új filmet raktak rá.Eddig rendben volt.

2020. márc. 7. 18:00
 3/4 Mr. V. ***** válasza:

Akkor írja minden esetben sérültnek, ha szimplán kihúzták leválasztás nélkül és leginkább NTFS rendszer van rajta.


Ha abszolút semmi, akkor lehet a csatlakozó, azt OTG kábel/átalakító lehet hibás.

2020. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen.

Akkor ettől végleg tönkre is ment?

2020. márc. 8. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!