Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van megoldás? Vettem egy...

Van megoldás? Vettem egy mobilt a telenornál 2 év huségre. De nem vagyok vele megelégedve, a 2 gigás csomag pillanatok alatt elfogy. Az 5 giga is kevés lenne, a 10 vagy korlátlan mivel tul drága nem éri meg. Akkor már inkább egy fuggetlen vásárlása

Figyelt kérdés
és a digi korlátlan net. De ez furcsa indok lenne, el se fogadnák nem? Igaz, hogy 14 napig indok nélkul is visszadahatom akkor is ha huség van? Online lett rendelve.
2020. márc. 7. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Netes vásárlásnál 14 nap az elállási idő, indoklás nélkül.

Hogy ez vonatkozik-e a Telenorra és telefonra, azt tőlük kérdezd.

Azért furcsállom, hogy úgy vetted 2 GB-os csomaggal, hogy eddig nem tudtad, hogy az mire elég, miközben az 5 Gigát is kevesled.

Próbáld meg visszamondani, én bármit mondhatok, nem számít.

2020. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mobil előfizetésre természetesen nem a 14 napos szabály vonatkozik, nem is teljesen értem, hogy merült ez ebben a kérdésben fel, lévén, hogy teljesen más jogszabály vonatkozik a két szolgáltatásra (egyikre a PTK, másikra a Hírközlési Törvény). Vodafonenál öt nap az elállási idő. Telenornál nem tudom mennyi, de nem gondolom, hogy több lenne, ezt meg már magad is ki tudod Googlezni.
2020. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem őket is másokat is senki se tudta megmondani arra elég e, amire nekem kell csak azt mondták, "valoszinuleg igen". Ha senki se tudja elég e s ők se akkor mégis hogyan járhatnék utána?
2020. márc. 7. 13:00
 4/7 A kérdező kommentje:
és akkor a mobilelőleget meg visszaadják? És az első havi részletet is meg az első havi előfizetési dijat is?
2020. márc. 7. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Na megnéztem neked. A Telenor jófej, és az online szerződéskötés esetén elállhatsz 14 napig. Az arányos díjat fel fogják számolni.
2020. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tehát pl. 14 nap esetén a havi dij felét? és a mobil törlesztőrészlet felét? 7 nap esetén ezek negyedét?
2020. márc. 7. 13:05
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Felhívod a 1220-at, és megkérdezed.
2020. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!