Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon tetszik az S20 Ultra,...

Nagyon tetszik az S20 Ultra, de nem tudom "meg szabad-e venni"? Arra gondolok, hogy sokan lósz@rnak titulálják megbízhatóság (vagy éppen megbízhatatlanság) tekintetében. Te ezt, vagy egy sima alap iPhone 11-t vennél?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Egyiket sem.

Apple termeket semmilyen formaban, mas felsokategorias telefont meg azert nem, mert mint az emberek 98%-a, sosem fogom kihasznalni a maximalis tudasat.

2020. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Más? :D
2020. márc. 8. 17:53
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Személy szerint egyiket sem, ha százat vehetnék sem. Egyiknek sem tetszik a rendszere, illetve a Samsung bár androidos, de a saját rendszerchipjük (SoC) miatt macerás a cseréje, illetve olyan appok is amiket használnék.
2020. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

"Nagyon tetszik az S20 Ultra, de nem tudom "meg szabad-e venni"?"

Röviden: nem. Jó telefon meg minden, de mégse éri meg megvenni, ha érdekel, miért írj privátot nekem, és elmondom.

"Arra gondolok, hogy sokan lósz@rnak titulálják megbízhatóság (vagy éppen megbízhatatlanság) tekintetében."

Ja persze, mindenféle Huawei vagy iPhone vagy más márkájú telefonok fanjai mondogatják ezt, azok csak egy laikus, átlagfelhasználók nem kell bedőlnöd nekik. Lehet, hogy ha legközelebb megjelenik a P40 széria, akkor arra fogják ugyanezt mondogatni, csak más fanoktól.

2020. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Iphone 11-et fix nem veszek, 250-ért IPS panelt...vicc.
2020. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egy tetves panel miatt nem veszel meg egy (a nagy testvérétől is ALIG különböző) nagyon jónak ítélt telefont? Szerintem ez a megmosolyogtató! :D
2020. márc. 9. 00:11
 7/21 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné. :D
2020. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Képzeld el hogy kifizetsz több százezret 2020ban egy ips displayre xdd
2020. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Képzeld el, hogy kifizetsz 2020-ban több százezret egy még a nagy tesójától is ALIG különböző rohadt nagy tudású készülékre.

Magasról tojok egy sz@ris panelre! Vicc...


(42 százalékodból látszik is, hogy annak szántad, tudom nagyon jól, ne félj.)

2020. márc. 11. 20:40
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Attól még igaza van, IPS HD kijelző egy ilyen (ár)kategóriájú mobilbaj viccnek is rossz.
2020. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!