Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő mire a telekomnál...

Mennyi idő mire a telekomnál elérek egy olyan szintet amivel nem kell előleget vagy legalábbis sokkal kevesebb előleget kéne egy telefonra fizetnem?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez a díjcsomagtól is függ.

ha drága csomagod van akkor előbb elérheted.

2020. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Több idő, mint előleget fizetni.
2020. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ez nagyjából fél év egy év vagy másfél esetleg két év?
2020. márc. 8. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából változó, ahogy már írták, előfizetés függő.

Kb annyura, hogy olyan díjcsomagnál nem kell, ahol már lényegtelen hogy kérnek-e vagy sem.

De a fizetési hajlandóság is befolyásolja, hogy van-e hátralék az előzményekben, stb.

Konkrét tapasztalatom az, hogy volt olyan üzlet, ahol előleghez kötötték a vásárlást, de elmentem egy másikba, és ott nem kellett.

2020. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én olcsó díjcsomagban voltam, úgyhogy 12 év volt...
2020. márc. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj fel az oldukra, és ott eleve tudsz is rendelni telefont, vagy akár új előfizetést. Én bő 15 éve vagyok előfizetőjük, és az utóbbi években semmi előleget nem kértek, csak a havi számlával jött a részlet. Megjegyzem, hogy mindig a legalapabb csomagban voltam.
2020. márc. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy a weboldalukon mindig kidobja a fizetési konstrukciókat is, tehat, hogy kellhet-e előleget fizetned vagy sem.
2020. márc. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Átakarok mneni a Telekomhoz, mert jelenleg telenoros vagyok és azért kérdem, mert jelenleg elég durva előleget elkérnek egy telefonért.
2020. márc. 9. 07:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdemes 6 hónapig várni a készülékvásárlással. Utána már valószínűleg kevesebbet kér.
2020. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" telenoros vagyok és azért kérdem, mert jelenleg elég durva előleget elkérnek egy telefonért."

A drága telóért itt is kérnek.

2020. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!