Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt a Samsung A50-em...

Meghalt a Samsung A50-em kijelzője. Létezik valamilyen program, amivel otthon le tudom róla menteni az adatokat?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsináltatni, de nem bánnám, ha a képek és videók nem vesznének el.

A telefonnak az érintője működik, de a kijelző teljesen fekete. Idő közben kikapcsolt és azóta nem, vagy csak ritkán reagál egy zizzenéssel a bekapcsoló gombra.



2020. márc. 11. 08:12
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Ha korábban be lett kapcsolv a debug mód és párosítva is lett egy PC-vel, ami párosítás megjegyzésre is került, akkor vannak megfelelő programok hozzá.

Ha viszont ez az ADB soha nem volt élesítve, akkor nincs esély.


De ha már bekapcsolni sem lehet, úgy elég nehéz, hiszen a programokhoz élő rendszer, vagy ADB módba kapcsolt recovery szükséges.

2020. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy eselytelen
2020. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem még a 2016os A5-öm volt ugyanígy.

Akkor még Sidesync-el át tudtam másolni pc-re a fontosabb fájlokat, csak sajna az újak már nem támogatják a programot, így csak az marad amit #1 írt

2020. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!