Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le gyorsan a...

Miért merül le gyorsan a butafonom? 18/l

Figyelt kérdés
Egy napig bírja kb, de még az este előtt töltőre kell rakni. Anno jobban bírták, több napig is, anyámnak volt egy kicsi telefonja, samsung. Az okostelefonok is több napig bírják, akkor ez miért nem, és egyáltalán tudok tenni valamit?

2020. márc. 11. 20:39
 1/4 V. Hélix válasza:
100%
Egy idő után gyengül a telefonok akkumulátora. Régen az én telefonom is több napot bírta, most már naponta kétszer is kell tölteni. Akkumulátor cserével lehet megoldani, de azt hallottam, hogy egyes esetekben ez drágább mint új telefont venni, ha például már nem gyártják az adott modellt akkor, nagyon nehézkes új aksit szerezni.
2020. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma már a legalsó szintet képviselik a butatelefonok, azért minden egyes alkatrészükön spórolnak, hogy minék olcsóbban legyenek, ma már beszégetésre sem érdemes ilyet venni, mert rossz a beszélgetési hangminőségük is.
2020. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nemrég vettem, néhány hónapja, már az elején is gyorsan merült. Megérdeklődöm majd, mennyi egy új akku.

2020. márc. 11. 21:20
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
72%

Ez elég kínos, nekem a régi, 10-15 éves kis telefonok is máig működnek, 1-2 hétig tartva a töltést.

Csak nincs már használatban.

2020. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!