Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen sebességű microSD kell...

Milyen sebességű microSD kell Xiaomi Redmi 7A-ba?

Figyelt kérdés
Hol találom meg, hogy minimálisan milyen sebességi osztályú SD kártya szükséges például a Xiaomi Redmi 7A telefonjába?

2020. márc. 12. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Minimális sebesség nincs, esetleg maximális van, de nem hallottam még olyanról, hogy valaki sebesség szerint válogatta az SD-kártyákat...

Egyszerűen bemész a boltba, kérsz egy márkás (Kingston, Maxell, SanDisk) SD-kártyát és kész.

2020. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Telefonban a microSD kártyának csak a kapacitása számít, a sebessége tökmindegy, megveheted bele akár a leggyorsabbat is, ami a piacon létezik! A kapacitás is csak azért számít, hogy tudd, milyen szenzorok vannak a telefonodban, vagyis max. mekkora helyet érzékelnek a kártyából, ami a Redmi 7A esetében max. 256 GB, ennél nagyobbat is beletehetsz, nem lesz baja a telefonnak, csak ezzel a telefonnal nem fogod tudni teljesen kihasználni!

Amúgy 256 gigás kártyából a leggyorsabb, amit találtam SanDisk microSDXC Class 10 U3 A2 (piros-arany): 90 MB/s írási és 160 MB/s olvasási sebesség, legolcsóbban 26 390 Ft-tól.

2020. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második: [link]

Itt, ezen a hivatkozáson lévő táblázaton látható, hogy fullHD videót Calss2-re inkább ne nagyon akarjunk rögzíteni, mert "frame drop" lesz belőle...

Szóval ha véletlenül ilyen felbontású videót vennék fel ezzel a low-end telefonnal, akkor nem ártana, ha a kártya bírná az adatfolyamot.


A kérdésemre választ nem kaptam.

2020. márc. 14. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó, bocsi, felreértettem, mert Te a MINIMÁLIS sebességosztályt kérdezted, én viszont MAXIMUMRA írtam, hogy tökmindegy, felső határ nincs! A minimumot nem tudom, de nem is értem ezt a dolgot, mert mindig célszerű a lehető legjobbat venni, hogy ne legyen laggolás, és egy Class 10-es sem luxus, pedig az a csúcs!
2020. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!