Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt, hogy az Apple...

Mi történt, hogy az Apple adott gyorstöltőt az iphonok-hoz?

Figyelt kérdés

#iPhone #gyorstoltó
2020. márc. 15. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Több pénzt akar bezsebelni... A készülékei amúgy is sz.rt sem érnek... Az akku hamar tönkre megy és nem bírja ki 1 napot sem.. Volt már apple termékem, de a legjobban annak örültem, amikor elhagytam részegen.
2020. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
1-es, igen-igen, szart sem érnek! Ezért használják állam és kormányfők, hadseregek, űrügynökségek, titkosszolgálatok, stb...
2020. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

"Ezért használják állam és kormányfők, hadseregek, űrügynökségek, titkosszolgálatok, stb..."

Nem, ők azért használják, mert (bár nem lehetetlen) nehéz feltörni.

2020. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Azokat az embereket ne vegyétek ide, akiknek az állam fizeti.

Tökmindegy nekik, úgyse használják, csak drága legyen az a lényeg.

2020. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alex Fly ***** válasza:
Előbb-utóbb az Apple-hez is eljutnak a mobilos fejlesztések, pár évnél jobban nem szokott lemaradni a többiektől. A gyorstöltőnél most jött el ez a pillanat...
2020. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért ad gyorstöltőt,mert a samsungosok huaweiesek eddig arra verték magukat hogy gyóóstőtő,szerintem meg egy óriási marhaság a gyorstöltő,reggel lehúzom,este feldugom és ennyi az egész!Nekem sose kéne az az akkusgyilkos fos!
2020. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

#6 nem akkugyilkos :D

Semmi baja nem lesz tőle a telefonnak.

2020. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Ahhoz az 1800 mAh akkuhoz minek , gyorstöltő.

AZ a normális telefonhoz kell, de oda meg kell.

Nekem a 6000 mAh akkut nem töltené fel egy nap alatt csak a hagyományos töltő.

AZ Iphone feltöltődik másfél óra alatt is, aztán 3 órát meg kibír.

2020. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látom ideje tiszta vizet önteni a pohárba egy pár begyepesedett fotelszakértő fejében!Az iphone nem merül le 3óra alatt,az akku mérete hiába kisebb,mint egy hasonló kategóriás androidnak,az energiaigénye az akku kisebbségével egyenesen arányosan alacsonyabb(mint pl. a RAM se azért nem 2tb benne mert szar hanem mert nincs rá igénye a rendszernek)!A gyorstöltéssel eddig nekem csak negatív tapasztalataim vannak,az s7em akkuját másfél évesen,a note 8 akkuját kevesebb mint egy évesen ki kellett cseréltessem,előtte hagyományos töltős samsungjaim voltak,fura módon egyikkel se volt akku problémám!
2020. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!