Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám újra használni...

Hogyan tudnám újra használni a régi messengeremet fiókomat, ha ez történt?

Figyelt kérdés
A telefonszámommal voltam belépve a messengerbe. Ma regisztrálni akartam facebookra és ezt meg is tettem, de valahogy a messenger fiókom átment ilyen facebookos fiókká vagy nem tudom hogy mondjam. Minden beszélgetés elveszett konkrétan mintha egy új fiókot készítettem volna. Fogalmam sincs mi történik de muszáj lenne "visszakapnom" a régi fiókomat. Mintha egyszerűen megszűnt volna létezni.. Pedig mikor bejelentkezek rendesen a telefonszámom írom be és ez van... Nem tudom hogy van e valaki aki érti hogy most miről írok de légyszi segítsetek!!!!!!!

#regisztráció #Facebook #Messenger #felhasználókfiók
2020. márc. 16. 21:42
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
100%

Felejtős.


A telszám eddig egy "csevegőhöz" volt regisztrálva, aminek ugyan van köze a fb-hez, de mivel ott nem kell megadnod rendes nevet, születési adatokat, stb. az egy light kommunikációs program, nem több.


Miután a telszám már fb fiókhoz lett párosítva, így már nem pusztán kommunikációs program a továbbiakban, hanem egy fb fiók része, tehát a korábbi kevés adattal történt regisztráció megszűnt, így a "kevésbé biztonságos" beszélgetések is elvesztek.

Ezt korábban kellett volna lementeni, amíg nem a fb része volt, hanem csak egy kommunikátor. Innentől bár a szerepe ugyanaz, a fb fiók része, amiben nem lehet regisztrálás előtti (születés előtti) adat/beszélgetés.

2020. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát bizony ez igy van!
2020. márc. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehetséges ha az előző fiókod a telefonszamoddal volt regisztrálva.

A Facebookon töröld ki a telefonszamod és menj rá messengeren a bealitosok menünél hogy fiokváltás majd írd be a számod Lehe kapsz egy kódot a telefonszámodra írd be és kész.

2020. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!