Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még venni olyan android...

Megéri még venni olyan androidos telefont ami 2018-ban jelent meg?

Figyelt kérdés
Bármi is a válasz indokot is kérek hozzá. Azért kérdem mert szeretnék venni egy telefont, de ezek az újak nem jönnek be.
2020. márc. 17. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éve megjelentet vettem tavaly, nekem teljesen jó. Mindent tud, ami nekem kell. Galaxy J3.
2020. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális indokhoz, normális kérdés is kellene: felhasználói igények intelligens részletezése.

Mondhatni: indoklása.

Mert így legfeljebb azt lehet mondani, hogy a 10 éves telefon is tud telefonálni.

2020. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg. Pl: Galaxy S9.
2020. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly vettem használtan egy P20 Pro-t.

Szervizbe kellett vinni, de egyszerű balszerencse miatt.

Egyébként minden igényemnek megfelel, kevesebbet bukik rajta az ember, cserébe semmivel nem rosszabb, mint egy idei telefon.

2020. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2#es, nem ettől leszel te intelligens...

Látszik, hogy képtelen vagy normálisan viselkedni, és segíteni, hanem csak a szemétkedés-okoskodás megy nálad 1000el.

Büszke lehetsz magadra, jól kioktattad ! ;)

Tök furcsa, hogy más képes rá válaszolni, csak neked nem megy!

Ha nincs jobb dolgod, mint okoskodni, kioktatni, vitatkozni, mint egy habzó szájú véreb, akkot inkább menj ki valahova kapálni, attól majd lenyugszol ;)


Amúgy meg kedves kérdező, semmivel sem jobbak a mai telefonok, mint a pár évvel ezelőttiek...

Nyugodtan vehetsz régebbit is.

Új telefon, újabb felesleges dolgokkal.

Hívni, ügyintézni e.bankon vagy hasonló helyeken is lehet rajta, játékok, alkalmazások zöme simán fut rajta...

Részemről nincs ellenvetés.

2020. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!