Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A régi (nyomógombos) mobiltele...

KmsRys kérdése:

A régi (nyomógombos) mobiltelefonon miért nem jön be az internet?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia 2610 és egy másik Alcatel, amin vannak olyan fájlok, amiket szeretnék róla lementeni. A probléma az, hogy se USB, se Bluetooth nincs rajtuk, ezért arra gondoltam, hogy átrakom bele a SIM kártyát az okostelefonomból, és mobilnettel feltöltöm a gombos mobilokról a fájlokat pl Google Drive-ra. Igen ám, de hiába van 800 mb mobilnet a kártyán, a gombos mobilok azt írják ki, amikor felmennék a netre (amúgy van böngésző mindkettőn), hogy a szolgáltatás nem elérhető. Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám elérni régi mobilról a netet, vagy más módon lementeni róla a fájlokat (pl hangfelvételek)? Sajnos nincs másik telefon, amire MMS-ben át tudnám küldeni.

2020. márc. 18. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg át lehet-e menteni fájlokat a SIM kártyára, és az okostelefonon (Android) meg lementeni a kártyáról?
2020. márc. 18. 15:09
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom hogy van-e benne Micro SD kártya foglalat. Ha igen akkor szerintem tegyél bele egy Micro SD kártyát és próbáld arra lementeni!

Szerintem SIM kártyára nem lehet névjegyeken kívül mást menteni.

2020. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a 2610en lévő adatkapcsolatot még internetként sem igazán lehet értelmezni, még ha sikerülne is beállítanod, rengeteg idő lenne felmentegetni a dolgokat


simre nem fogsz tudni menteni névjegyen kívül mást, max smst ha elég régi típusú


inkább vidd be Media Markt okos ponthoz, és átmásolnak neked mindent pár ezer forintért

2020. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs micro SD foglalat, ha lenne, ki se írtam volna a kérdést.


Ilyen helyre meg jelenleg nem tudok menni. De azért köszönöm a válaszokat! (ha esetleg van valakinek ötlete még, akkor várom!)

2020. márc. 18. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nincs semmi kapcsolódási képessége. Mms-t tud küldeni, esetleg megpróbálhatod bekonfigurálni az e-mail klienst, bár a régi szecskavágókat szeretik kilökdösni a szolgáltatók. Adatfiókot is állítsd be előtte. (ne kérdezd meg, hol és hogyan, a régi telókon be kellett állítani egy adatfiókot a net eléréshez)

2020. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!