Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire lenne jó választás?

Osvalda Gábor kérdése:

Mennyire lenne jó választás?

Figyelt kérdés
Most jutottam el lassan, oda, hogy telefont cserélek. Eddig csak androidot használtam, huawei és Lg most viszont kipróbálnám az iOs-t. Jelenleg egy iPhone Xs-en van a választásom. A telefon maga így 1.5 év után (újonnan vásárolt telefon lenne) meddig lenne a kornak megfelelő? Meddig érkeznének rá a frissítések és mennyire jó választás?

2020. márc. 18. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lassan jutottál el ide, akkor én már megvárnám a 9-et.

Vagy a dizájnja miatt tetszik az Xs? Ha igen, akkor se rossz választás szerintem, hiszen még bő 3 évig támogatott lesz.

Azért, mert másfél éves, semmivel nem rosszabb, mint a mostani iPhoneok.

2020. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Számomra a dizájn jobban tetszik mint a következő iPhone-okon. Az 5.8 inches kijelző kényelmes nekem nagyon és sokan mondják hogy nagyon fürge a telefon. Esetleg egy 11 pro időtálóbb lenne? (Árban van különbség). Nem nagyon szeretnék 2 évente telefont cserélni. (A kijelző felbontása is egy szempont számomra).
2020. márc. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!