Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 10 perccel ezelőtt ráömlött...

Ha 10 perccel ezelőtt ráömlött a tusfürdő a telefonomra és még nincs baja akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
A kezemre akartam csak önteni de véletlenül ráfolyt a telefonomra.Megtörölgettem de a hátulját nem vettem le hogy megnézzem belefolyt e az aksijába.Már több mint 10 perce történt de még nincs semmi baja.Ne aggódjak?
2020. márc. 19. 01:56
 1/7 anonim válasza:
A csatlakozókat és lyukakat nézd meg kivülről...
2020. márc. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha 10 perccel ezelőtt ráömlött a tusfürdő a telefonomra és még nincs baja akkor már nem is lesz?"

Nincs ilyen szabály.

Vagy lesz baja, vagy nem.

De elég sűrű ahhoz, hogy ne menjen bele.

2020. márc. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az akkuba nem tud belefolyni, a hibák nem ebből keletkeznek.

Ilyenkor első, hogy nedvszívó papírral kell felitatni külsőleg, hadd ne soroljam, a WC-papír is tökéletes.

Utána, ha valakinek olyan telefonja van, aminek a háta levehető és nem veszi le, annak legszívesebben azt mondanám: akkor ne vedd le, rohadjon meg.

2020. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mindig működik!
2020. márc. 19. 13:00
 5/7 Turbo333 ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2020. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Navon telefonom van.
2020. márc. 20. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Jóvan azér nem kár xD
2020. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!