Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak?

Mi lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Egy huawei p20 telefonom van ami tökéletesen működött egészen tegnap estig. Kb 9 fele felraktam tolteni mikor 20%on volt, ezután elmetnem fürdeni. Mikor visszajöttem ugyanúgy 20%on volt. Nagyon megijedtem mert eddig szó szerint semmi baja nem volt. Kipróbáltam mas töltőkkel is ugyanazzal a kábellel, mivel csak egy usb c-s kábel van az egesz hazba azokkal sem működött gyorsabban. Mivel este mar nemnagyon tudtam mit kezdeni vele inkább lefeküdtem és a töltőn hagytam a telóm. Reggelre csak 71%ra töltötte fel, es azóta kb 2 óra telt el és még csak 3% ment bele. Az akkumulátorral nem lehet baj szerintem mert nem merül gyorsan. Kilehet e valahogy deríteni (szerviz nélkül egyenlőre, mert a vírus miatt nem ajánlatos beutazni a varosba), hogy a kábel vagy a töltő csatlakozó a hibás?

2020. márc. 19. 09:36
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Csatlakozók ellenőrzése, portalanítása, mozgatása.

A be-ki dugdosásnak (ha kulturáltan, érzéssel csinálják) az egymáson csúszó felületekre nézve öntisztító hatása van.

2020. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egy kis helyzetjelentés: egyik barátomnak c-s töltője van és azzal szerencsére rendesen működött és kolcson is adott egy vezetéket úgyhogy minden megoldódott
2020. márc. 21. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!