Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iphone vásárlás...

Használt iphone vásárlás hűségidővel megéri?

Figyelt kérdés

Venni akarok használtan egy iphone xs-t. A teló vodafone-os. Hűségidős, de a telefon ki lett fizetve, van róla számla.

Úgy vette a telefont hogy előfizetéses a kártyája.

Van ennél valami buktató? Bebukhatom valahogy? Pl ha nem fizeti az előfizut akkor letilthatják a telót? És hogyan függetleníthetem?



2020. márc. 20. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

"Pl ha nem fizeti az előfizut akkor letilthatják a telót?"

Ha a telefon ki lett fizetve, elviekben nem.


" És hogyan függetleníthetem?"

Na igen, vagy GSM boltba viszed, vagy megvárod ameddig lejár a hűségidő, és beviszed a Vodafonehoz függetleníteni. Azt hiszem, neked is megcsinálják, de tájékozódj előre inkább a Vodánál!

2020. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mobilra nincs hűségidő, arra csak részletfizetés van, és ha az már nincs, akkor a szolgáltató köteles függetlenítő kóddal szolgálni, amit számla felmutatással tudsz igényelni, de az a biztos ha a mostani tulaj igényli.
2020. márc. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs részletfizetés a telefonra, az fixen ki lett fizetve. Az érdekel hogy akkor így nem tilthatják le a telom.

És ha gsm boltba függetlenitem akkor nem tiltják le vagy valami?

2020. márc. 21. 06:14
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha a telefon ki lett fizetve, elviekben nem."


tévedés, sose volt ilyen, most sincs


mivel az előfizetés mellé vett készülékre is jár valamennyi kedvezmény, teljes joggal tilthatjaa szolgáltató


plusz ott van az is, hogy az eladó bármikor bemehet az üzletbe letiltanj

2020. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a gsm bolt meg max annyiért tudja függetleníteni, amennyiért veszel egy középkategóriás droidot
2020. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka már a GSM-ben való függetlenítés, mivel elég nagy a kockázatuk(mivel illegális), főleg hogy 1 éve hozzánk is bejött, hogy a szolgáltatónak kötelező függetlenítő kóddal szolgálni.
2020. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, ezesetben bocsi a téves információért, kérdező
2020. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én véleményem az hogy nem éri meg, bár mindenkinél másak a szempontok. :)
2020. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!