Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor online rendelés,...

Telenor online rendelés, miért nem kaptam emailt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Csütörtökön rendeltem egy

telefont a már meglévő előfizetésem mellé , mivel nem kaptam vissza igazoló emailt így felhívtam a 1220-at. Az ügyintéző csaj azt mondta , hogy mivel nem kaptam emailt így valószínűleg technikai okok miatt nem teljesült a rendelés és azt tanácsolta, hogy próbáljam meg újból megrendeli , én ígyis tettem ( volna) de a mytelenor azt írta ki , hogy jelenleg nem vagyok jogosult készülék vásárlásra.

Felhívtam megint az ügyfélszolgálatot , egy másik nő vette fel , neki is elmondta, hogy mi a probléma... ő végre elkérte a kártya szintű jelszómat és benézett a rendszerbe . Azt mondja , hogy látja a megrendelésem és valószínűleg mèg feldolgozás alatt can - ezért nem kaptam visszaigazolást... na de azóta se.

Keddre kértem szállítást, nem tudom hogy vajon megkapom e a készüléket.

Valaki rendelt màr a Telenortól?

Megkapta időben a terméket ?


Köszönöm előre is ! és szép hétvégét mindenkinek



2020. márc. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedvesem, ha ők sem tudják megmondani, akkor tőlünk mit vársz?

Lehet hogy Pistike megkapja, te pedig nem.

Érdeklődj ismét.

2020. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel is felhívtam őket, azt mondták hogy a mai napon megkapom... de még nem ért ide.
2020. márc. 24. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a fejlécet: amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted.

Ja. Csak ezt konkrétan máshol kell megkérdezni.

2020. márc. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én múlt hét hétfőn rendeltem, tegnap előtt reggelre vártam a kiszállítást, de azóta sincs róla semmi hír. Nekem a visszaigazoló emailben (amit a megrendelés után pár perccel kaptam) azt írják, hogy a megrendelés állapota folyamatban van.
2020. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!