Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jó az, ha valakinek 2...

Mire jó az, ha valakinek 2 telefonja van? 17/f

Figyelt kérdés

Egyik haveromnak 2 telefonja van. Egy Dual Sim-es Galaxy S10-e, és egy marha régi gombos Nokia.


2 kártyája is van, az amire mi is szokunk neki hívni, meg ő is nekünk az az S10-ben van. Oda mehetne neki a másik kártya is, de ő azt abban az ősrégi nokiában használja.


Arról ritkán telefonál, semmi név nincs neki benne, csak össze vissza számokról sms, és ő is megállás nélkül sms-eket ír róla.


Párszor már kérdeztük de először azt mondta az semmi csak jegyzeteket ír, aztán amikor látta hogy látjuk hogy sms-eket ír akkor már azt mondta semmit, csak valamiket intéz



2020. márc. 23. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kábszit árul, és a téglafonon intézi a bizniszt, abba valami nem szerződéses sim van, és ha gáz van csak kiveszi és eldobja.
2020. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, amit az első írt.

Gyanús.

2020. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is így vagyok. Így nehezebb engem elérni. Ezért.
2020. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 nél a pont.

Az ilyen telefonokról szokták intézni az ügyleteket, mert "nem lehet bemérni". Egyszer okosított kiberről egy cigány csávó aki valami "csokit" árult, de mondta hogy mást is tud, ha kell. Ő is így nyomja elmondása szerint, hogy csak így telefonon intézik a bizniszt, ha van valami akkor nincs bizonyíték sem, meg nem lehet elvileg lehallgatni, meg bemérni. Gyakorlatilag persze be lehet mérni, nyílván picit biztonságosabb, mint az okos telefon, de nem garancia.

Szóval ha kell cucc keresd bátran, ha nem akarsz ilyenbe bele keveredni, akkor meg tartsd távol magad tőle.

2020. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát belőle nem igazán nézném ki, hogy cuccot árul, apjából aki volt már sitten meg a bátyjából hamarább kinézem.... De ő rendes gyerek, mindenkivel jóban van...
2020. márc. 23. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahol a család ilyen... Minden esetre biztos nem valami egyenes ügylet miatt csinálja ezt.
2020. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Akkor pl minek hazudik róla?

Nem biztos, hogy önként vállalta, lehet családi kényszer.

2020. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!