Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple átlátszó szilikon tokot...

Apple átlátszó szilikon tokot hogyan tudnám leszedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az iPhone 11 telefonomra eredeti apple szilikon átlátszó tokot vásároltam . Nem tudom leszedni a telefonról , más tokot szeretnék rá tenni és megtakarítani , de nem tudom leszedni sehogy , sehogyan .

2020. márc. 24. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

ugyanúgy kell levenni mint minden más tokot , kérd meg egy ismerősöd h vegye le , bár ha ezt nem tudod levenni akkor majd a másikat se fogod

főleg h ez szilikon ami szinte pár hónap után már kiis nyulik

2020. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom leszedni es jelenleg nincs kit megkérjek, ez nagyon kemény szilikon tok az a baj
2020. ápr. 4. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod leszedni? Annyira rá van szorulva?


Ha igen, akkor először talán próbáld meg hajszárítóval felmelegíteni, a szilikon a hőtől nyúlékonyabb lesz, és úgy próbáld meg.

Ha nem jó, kés, ilyenek, csak a telefont ne sértsd meg.

2020. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ahogy nézem, az alján vagy egy kicsi "kivágás", ott azért már csak le kéne tudnod szedni...
2020. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ködzönöm, hajszárítóval sikerült, nekem is furcsa volt hogy meg a kivágásnál sem jött le
2020. ápr. 4. 18:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm *
2020. ápr. 4. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
...
2020. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én sem tudom leszedni sehogy. Vicc, hogy ilyeneket gyártanak.
2022. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Flex? :)
2022. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!