Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ez a más fajta operáció...

Milyen ez a más fajta operációs rendszer a Xiaomi Redmi Note telefonokban? Mivel jobb vagy rosszabb vagy másabb mint az Android?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

MIUI, az is android. Sokféle beállítást lehetővé tesz, skinezhető, vannak benne hasznos gyári appok, pl. hívásrögzítő. Sokan szeretik a gazdagabb lehetőségek miatt, sokan meg az alap droidot kedvelik.

[link]

2020. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyivel biztonságosabb ez, mint az alap Android?
2020. márc. 24. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
semennyivel :D
2020. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha biztonság kell, azt még mindig iOS-nek hívják.
2020. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már a 4. xiaomi telefonon fogyasztom és ez idő alatt teljesen hozzászoktam a miui-hoz, szóval nem szívesen váltanék vissza "egyszerű" androidra. Jól testreszabható, esztétikus témák vannak, különféle kezdőképernyővel, ikonokkal stb. Ehhez hasonlót egyébként sima androidra is le lehet tölteni (Nova launcher és társai) de a miui sokkal jobban beépül, mint ezek az utólag letölthető vackok.


Viszont a gyári alkalmazásokban is előfordulhatnak reklámok, amiket ugyan ki lehet kapcsolni, de engem rendesen felb#szott mire rájöttem hogyan.

2020. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Csak szubjektíve megjegyzem nekem is miui van évek óta, és a cégnél néha megkeres valaki, hogy ezt-azt cseszegessünk már a telefonján és mindig ledöbbenek ,hogy a mezei androidokon mennyi mindent nem lehet beállítgatni, amire a miui-ban már régóta van lehetőség. Mondom: szubjektíve :)
2020. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy android, csak máshogy néz ki.
2020. márc. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!