Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen alkalmazást használt...

Ti milyen alkalmazást használtok offline zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

Iphoneom van.

Eddig imusicot hasznaltam edzés közben.

Most is működik azonban új zenéket nem enged letölteni csak tölt és tölt de semmi nem történik.

Van 20 giga helyen szóval ez se megoldás.

Ti mit használtok?


2020. márc. 25. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

YouTube Music. Noha ára van, de nem vészes.


Nem érdemes az ingyenessel bénázni, mert vagy nem jó, vagy betiltják egy idő után. Én használtam anno iPlayt, leszedték AppStoreból. Később Documentset, szintén. Legalábbis nekem nem működött.


Szerintem megérné előfizetni YouTube Premiumra (vagy egyéb ilyenre, pl. Spotify, Deezer). 1.790 forint havonta (csak YouTube Music 1.490), nincsenek reklámok, lezárt képernyővel YouTube, illetve teljeskörű hozzáférést nyújt a YouTube Musichoz. Családi csomagban 2.690, és akkor 5 ember fér hozzá összesen egy előfizetéshez, családi szinten akár jó is lehet.


Viszont ha mindenképp ingyen kell (amit teljes mértékben megértek), akkor először próbáld meg a Documents appot, ha fent van még. Egyébként pedig érdemes megpróbálni néhányat az AppStoreból, hátha jó lesz. iPlayre keresést indítva kidob egy csomót, amin elvileg van offline funkció. Az egyik remélhetőleg jó lesz! :)

2020. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán az ingyenességen van a hangsúly, de úgy vagyok hogy amire nem muszáj arra nem költök.

Ha már előfizetek akkor a spotify.

Mert igazából ami miatt kell az az offline zenehallgatás.

2020. márc. 26. 00:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó döntés lehet. Nálam a YouTube Music mellett szól az is, hogy minden fent van, ez magyar zenék és remixek esetében különös előny.
2020. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Spotify premium.
2020. márc. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nagyon nagyon szeretem a spotifyt
2020. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
MP3 lejátszó. Azt töltök rá, amit csak akarok. Tudom használni sport közben, pici méretű, nem lóg egy nagy lapos telefon rajtam. 😜
2020. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én eddig iPlayt használtam, de elvileg meg fog szűnni a támogatása és amikor ezt kiírja az app, fel ajánl egy lehetőséget, hogy letöltsema Tubidy FM-et. Meghallgatsz egy zenét, felkerül a listádra, ha rá mész a letöltésre offline is tudod hallgatni később.
2020. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És elég bután hangzik, de igen, Tubidy Fm
2020. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

YouTube prémium! Családi csomagban vagyok. Igazából az a feltétel, hogy egy háztartásban legyünk azokkal akik benne vannak a csomagban, viszont nekem a páromon kívül még 4 ISMERŐSÖM van benne már hónapok óta és a kutyát nem érdekli, hogy nem vagyunk egy háztartásban. Fizetik a részüket nekem, így gyakorlatilag párszáz forintból kijön a prémium nekik is és nekem is.

Korlátlan mennyiségű zenét hallgathatok online/offline, reklám mentes a youtube mindenhol ahol beléptem a fiókommal (TV-n is, ami számomra nagyon pozitív, mert engem nagyon tudnak idegesíteni a 2 percenként megjelenő reklámok) és még sok más funkciót kapunk pluszba amit már leírtak. Szerintem ez éri meg a legjobban.


Használtam Spotify-t is, teljesen jó az is viszont azzal az a bajom, hogy a pénzemért nem kapok ennyi mindent. Ár érték arányban NEKEM a YouTube prémium egyértelműen jobban megéri.

2020. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!