Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Huawei system recovery?

huawei y2 iim van

hajnalban arra kelltem, hogy kikapcsolt, kiírja ezt a syytem recoveryt, az összes lehetőséget (gyári visszaáll., system reboot..) kiprobaltam de sehol semmi.

Tudok valamit csinalni vagy ez ennyi volt?

Kérdések hasonló témákban: telefon, Huawei

márc. 26. 06:19  Privát üzenet  

A válasz

Egyik sem működik?

Ha arra mész, hogy töltse le a rendszert, az mit csinál?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 11:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

azt irta ki hogy tiltva van a letoltes vagy mi. De azota teljesen tonkre tettem ugyhogy mindegy. Azert koszi:)

# 2/2Időpont márc. 26. 13:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma a Xiaomi note 7 beragadt a recovery mode-ba, miután a beállításokban próbálgattunk ki dolgokat, és a rendszer leállt. Meg lehet valahogy még menteni?
Be tudom kapcsolni az USB debugging beállítást a telefonomon úgy, hogy nem tudom bekapcsolni a telefont?
IPhone X kikapcsoltam, és ujra be akartam kapcsolni de azt írja ki h Select Boot Mode : Recovery, Fastboot, Normal boot. Ilyenkor mi a teendő?
Van egy ilike x5 plus recovery menu kinai nyelven van torolni szeretnem mert sajna toroltem csak keri az email. Cimet amit korabban szinkronizaltam sajnos azt nem tudom azt az...
Huawei telefonomon mièrt nincs szerviz mód?
IPhone 7-re iTunes biztonsági mentésből vissza lehet állítani csak a fotókat?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!