Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A70-em van,...

Samsung galaxy A70-em van, nem töltött. Elvittem az Árkád utcai Samsung gyárba, nagy nehezen (korona miatt) megcsinálták. Jó volt, aztán ma meg ujra nem tölt, pedig egy hete sincs hogy elhoztam. Valami tipp, tanács, ötlet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerviz
2020. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
kuka aztán iphone
2020. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Árkád utcai samsung gyár?????? MIVAN ???????
2020. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Gondolom szerviz pontra gondolt. Ezen egyébként nem csodálkozok, hogy megint nem jó, idióták a Samsung-nál, nem értenek hozzá, szerintem csináltak egy frissítést és ennyi.

Mást nem tehetsz, csak visszaviszed.

2020. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztook! Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Igen a szervizpontra gondoltam, azért írtam hogy hátha mással is történt már hogy ott csináltatta meg és utána megint ugyanaz a hiba jelentkezett. Köszönöm a válaszokat!!
2020. márc. 27. 17:46
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem nem ott volt ugyanilyen telefonom, elküldték a központi szakszervizbe, nem csináltak vele semmit, ugyanazzal a hibával kaptam vissza, nem változott semmi, mondjuk nekem szerencsére nem olyan hibák, amik használhatatlanná teszik, csak bug-ok, de ők kérték be a telefont, mert szerintük hiba és végül ők nem csináltak vele semmit, azért vicces.
2020. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!