Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung galaxy A70-em van, nem töltött. Elvittem az Árkád utcai Samsung gyárba, nagy nehezen (korona miatt) megcsinálták. Jó volt, aztán ma meg ujra nem tölt, pedig egy hete sincs hogy elhoztam. Valami tipp, tanács, ötlet?

márc. 26. 19:38  Privát üzenet  

A válaszok
Szerviz

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 19:48 Privát üzenet
kuka aztán iphone

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 26. 19:54 Privát üzenet
Árkád utcai samsung gyár?????? MIVAN ???????

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 26. 21:04 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Gondolom szerviz pontra gondolt. Ezen egyébként nem csodálkozok, hogy megint nem jó, idióták a Samsung-nál, nem értenek hozzá, szerintem csináltak egy frissítést és ennyi.

Mást nem tehetsz, csak visszaviszed.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 26. 23:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztook! Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Igen a szervizpontra gondoltam, azért írtam hogy hátha mással is történt már hogy ott csináltatta meg és utána megint ugyanaz a hiba jelentkezett. Köszönöm a válaszokat!!

# 5/6Időpont márc. 27. 17:46 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Nekem nem ott volt ugyanilyen telefonom, elküldték a központi szakszervizbe, nem csináltak vele semmit, ugyanazzal a hibával kaptam vissza, nem változott semmi, mondjuk nekem szerencsére nem olyan hibák, amik használhatatlanná teszik, csak bug-ok, de ők kérték be a telefont, mert szerintük hiba és végül ők nem csináltak vele semmit, azért vicces.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 27. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hozzáértők, tanács kéne! Kellene nekem egy telefon, de nem tudom melyiket vegyek meg!? Részletek lent
Valami tanács ami segíthet?
Két nappal foghuzas után elektromos cigi? Egyéb tanács?
Én 32 éves vagyok és nagyon rossz állapotban vannak a fogaim. Végleges műfogsorral kapcsolatban van valakinek tapasztalata? A legnagyobb probléma az anyagiakon kívül, hogy félek...
Valami tanács ezzel kapcsolatban?
Helyemben bevállalnátok az összes fog eltüntetését és helyette műfogsort?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!