Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostanában melyik androidos...

Mostanában melyik androidos telefonok vannak toppon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy 2018-2020 között melyik androidos telefonok voltak a legjobbak. Telefon vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni. Olyan telefonok érdekelnének amelyeknek nagyon jó kamerájuk van és sok-sok tárhelyük. Eddig nekem huawei, htc és samsungom volt. Az első kettő szerelem-telefonok voltak, viszont a samsungom már annál kevésbé (tárhely problémák=sok képem van akkor nem enged be a galériába).

Véleményeket kérnék a telefonokról amik Nektek bevált.


Válaszokat előre is köszönöm!


2020. márc. 26. 19:55
 1/1 Balazs2000 válasza:

Azért jó lenne tudni milyen árkategóriában gondolkozzunk.

Én pár hónapig használtam egy huawei p20 prot, 128 GB, viszont az már nem bővíthető, nekem elég volt a tárhely, pedig nagyon sokat fotózom.

Egy nagyon jó fogású, akadásmentesen futó telefon, imádtam, ujjlenyomatolvasója hihetetlenül gyors, kamera is egész jó, viszont nekem hiányzott belőle a nagylátószög. (mate 20 proban már van)

Most p30 prot használok, a hajlított kijelzővel nem vagyok nagy barátságban, sokkal több hátránya van mint amennyire jól néz ki, fóliát kapni rá nagyon nehéz, aliexpresses fóliákat felnyomja szélen a telefontok, van belőle 128gbos és 256os verzió is, a képernyőbe integrált ujjlenyomat olvasó elég gyors kategóriájához képest (azért a koszos kézzel megküzd rendesen)

Kameráját imádom jó fényviszonyok között tűéles képeket lehet vele lőni, nagylátószög, 50xes zoom is nagyon jó, képek kicsit insta filteresek alapból, jó erőteljes színekkel, nekem tetszenek.

Nekem ez a két "csúcs" telefon volt eddig az életemben. Remélem segített :D

2020. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!