Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért homályosak a képek?

Messengeren ha küldök egy screenshotot homályosan jelenik meg annál, akinek küldtem, viszont ha kamerával csinálok képet, az nem.

Ez miért van, illetve mit tudok vele csinálni?

márc. 26. 20:11  Privát üzenet  

A válaszok

A Messenger nagyon lebutítja a képek minőségét, de egy screenshotnak azért olvashatónak kellene lennie.

A netre gyanakszok, ha lassú vagy gyenge akkor tényleg homályos szokott nálam is lenni minden kép, néhány mp múlva élesedik csak.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 22:19 Privát üzenet

"Messengeren ha küldök egy screenshotot"

Ne képként küldd, hanem fájlként.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 27. 09:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Iphone 5S készülékemmel készített képek homályosak lettek, illetve vannak olyan képek amelyeket be se tölt, csak egy szürke kockát mutat a kép helyett. Megmenthetők ezek a képek valahogy?
Adott egy Doogee x9 mini telefon. (januárban vettem) eddig problémám nem volt vele. Egyik napról a másikra a hátlapi kamerán nem működik az autofocus, (homályosak a képek). Mi...
Miért homályosak a képek Messengeren?
Miért homályosak a képek Messengeren?
Most kaptam egy Huawei Ascen Y540-t. A kamerája elvileg 5 megapixeles de nem tudom hogy kell vele focusalni ezért homályosak a képek. A másik kérdés, hogy nem tudom lehet-e rajta...
Miért homályosak a képek a névjegyzékbe?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!