Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
Lulu212 nevű felhasználó kérdése:

Mi lehet a probléma?

2016 Lg K8 telefonomat amit újonnan vettem tavaly szeptemberben odaajándékoztam rokonomnak mert már nem kelett!! most kb egy hete olyan problémák jöttek elő nála hogy leáll neki a facebook messenger, smsek nem mennek át neki, a hívásnapló 2 nem fogadott hívást mutat és mikor belép a hívásnaplóba sehol semmi!!! Létezik hogy szoftverhibás ??? Újratelepítéssel megoldható e a probléma???

Keress kérdéseket hasonló témákban: szoftver, LG

márc. 26. 20:34  Privát üzenet  

A válaszok
Zzzoli nevű felhasználó válasza:

Persze hogy létezik szoftverhiba, igen tág a tárházuk, gyakorlatilag bármi előfordulhat. Aztán előfordulhat hardver hiba miatt kialakuló szoftver összezavarodás is.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 20:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm!!! de ha újrarakom a telót meglehet vele oldani ezt a problémát??? kb 2 éve mikor még az enyém volt nálam is összezavarodott a mobil!!! Az utcán zenét halgattam hirtelen összevissza magától belépett minden hová kikapcsolni sem tudtam!!!

# 2/4Időpont márc. 26. 20:43 Privát üzenet
Próbáld meg a gyárizást. Ha nem jó, esetleg LineageOS-t lehet rá tenni, ha valaki ért hozzá.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 26. 20:44 Privát üzenet
gyári beállítások, az lehet segít :)

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 26. 21:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adategyeztetési probléma?
Asus márkájú a laptopom. A “scooby doo adventure” című játékkal szeretnék rajta játszani, de hiába nyomom a nyilakat és bármi mást, nem működik, pedig a nyilakkal kellene...
Bluetooth párosítási probléma mitől lehet?
Miért mondják azt, hogy Xiaomi Redmi Note és 8T alá nem érdemes menni illetve, hogy Xiaomin kívül más olcsó kategóriás telefont nem éri meg venni? Mi a probléma a többivel?
Ez az akksi eset normális egy viszonylag új iphone 8-nál?
Xiaomi Redmi 5 + Redmi Airdots probléma?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!