Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megcsinálni...

Hogyan tudom megcsinálni telefonon azt, hogy csak egy bizonyos személy ne lássa azt, hogy aktív vagyok Facebookon/Messengeren?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gépen hogyan lehet, de nekem csak telóm van. Szóval valami ötlet?
2020. márc. 27. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
letiltod :D
2020. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ööööö... esetleg megbeszéled a dolgokat azzal a bizonyos emberrel.
2020. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megcsinálni telefonon. Max annyit hogy elteszed a kéretlen-ek közé, és ha üzenne és te elolvasod, akkor addig úgyse értesül, nem látja azt, hogy te elolvastad, csak akkor látja, amikor te válaszolsz neki. Amúgy hiába kapcsolod ki az elérhető állapotot, csak a zöld pötty tűnik el rólad, a "Most elérhető" felirat nem. Persze ha megnyitja a beszélgetéseteket, csak akkor látja ezt.
2020. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legalább a 3. értelmezte a kérdést :D köszönöm szépen <3
2020. márc. 27. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy off, de amit a #3 írt, az nem lehet, hogy új verziónál van, hogy mutatja offban is, hogy "most elérető"? Mert nem olyan régi app verzióval csak azt mutatja, hogy "messenger", ha kilövöd a láthatóságot.

Szóval, hogy egy kicsit on is legyek: ha mindkettőtöknek olyan verziója van, nem biztos, hogy látja kikapcsolt csettel.

2020. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# ez így van, tapasztaltam. Még kérdeztem is pár ismerősöm, hogy nézzék már meg légyszi, hogy elérhető vagyok-e, mivel facebookon és messengeren (és össze többi eszközön, amikbe valaha is beléptem) kikapcsoltam az elérhető állapotot. És igen a zöld pötty eltűnt rólam, de amikor megnyitnak, akkor a "Most elérhető" felirat ugyanúgy ott van. Úgyhogy azóta se látom az értelmét ennek és inkább leszek online ha feloldom a telefonomat.
2020. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!