Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wish - ről valaki vásárolt...

Zopel kérdése:

Wish - ről valaki vásárolt már mobiltelefont? Tényleg meg lehet venni egy Iphohe -11 -es készüléket 16 .758 ft- ért? Amit ennyiért adnak az tényleg egy igazi Iphone - 11 -es készülék?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ennyiért még működú mobilt sem biztos, hogy kapsz.
2020. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Persze. Plusz 356 427Ft a szállítás. Ha pedig probléma van, akkor visszkapod a készülék árát, azaz 16 758Ft-ot. A hülyének (is) megéri, nem?
2020. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
persze! én kettőt rendeltem, hogy a macskának is legyen mit nyomkodnia. A másikat meg a tikokhoz tettem be az ólba, arról szól nekik a makaréna egész nap, jobban tojnak tőle!
2020. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Amit ennyiért adnak az tényleg egy igazi Iphone - 11 -es készülék?"

Hogyne, természetesen. Mindenhol máshol azért van 240 ezer forint körüli áron, mert le akarnak húzni.


Kérdező, remélem, hogy senki nem húz belőled hasznot, amilyen hiszékeny vagy...

2020. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!