Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatok redmentával...

Tapasztalatok redmentával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemsokára az egyetemen zh-t írunk. Sok az anyag, nem szándékozom minden megtanulni. Mennyire lehet itt puskázni? Időzáras, illetve a tanár nem mondta hogy közben videochatelünk vagy bármi, mert ugye akkor tudna figyelni minket. Szóval mennyire lehet itt puskázni?

2020. márc. 30. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Okos ember tanul, nem puskázik. Nem lesz belőled így professzor. Nem volt kötelező egyetemre jelentkezni, ha nincs kedved tanulni.
2020. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem kötelező egyetemre menni, szóval ha már oda jelentkeztél, akkor vedd a fáradtságot és tanulj meg rendesen mindent! Puskával könnyű levizsgázni, de a dolog nem ott áll meg! Orvos, ügyvéd, mérnök, stb. - mindegyiken hatalmas felelősség van, és ha nincs benned rendesen a tudás, akkor a gyakorlatban elég egy apró hiba, és annak nagyon sújos következményei lehetnek!
2020. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy teljesen lényegtelen tárgyból írunk, amit soha nem fogok használni. Köszönöm a kioktatásból nem kérek. Van mit tanulni bőven egy olyan tárgy helyett amit nem is értünk hogy miért kell.
2020. márc. 31. 16:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Senki ne mondja hogy nem puskázott az egyetemen. Elég sok van rajtunk így is.
2020. márc. 31. 16:32
 5/7 Pista Vok válasza:
6%
A súlyos az a helyesírásodban lelhető fel leginkább
2020. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ha aktuális még, vagy valaki olvasná akkor én megírom.

Teljesen lehet puskázni.

Nekem is egy töltelék tárgy volt, és egyébként így is tanultam rá, meg átnéztem, de a tanár elvárása az volt, hogy 25 perc alatt írjunk meg 10 feladatot, amire 100-150 szavas válasz volt a megoldás... Egyszóval lehetetlen lett volna megírni, még az sem tudta volna begepelni annyi idő alatt, aki mendent tud gondolkodás nélkül, és extra gyorsan gépel..

Tudom, hogy a tanárok azt szeretnék, hogy ne puskázzanak a diákok, és valószínűleg ez a tanár ezért választotta ezt a megoldást, de ennek csak az lett a következménye, hogy mindenki bemasolta az anyagból a választ. Volt akinek még így sem jutott minden feladatot bemasolni... Egyszóval rettenetes ez az egész rendszer.

Én hiába néztem még át előző esti is az anyagot, az hogy ott számoljak visszafele az időt, attól én annyira leblokkoltam, hogy alig jutott volna eszembe valami.

Akik azt írták, hogy nem muszáj egyetemre járni, azoknak írnám, hogy én sem igazán szoktam puskázni (nagyon ritkán, és akkor is csak 1-1 dolgot felirok a kezemre és annyi), de ez a rendszer teljesen más. Valamint én egy jó tanuló vagyok az egyetemen, és nem szeretném e miatt lerontani az átlagon, valamint a jegyeim, továbbá attól, hogy még "kipuskaztam" én tanultam és nagyon sok mindent tudtam volna, sőt szinte a legtöbbet, na de így...

2020. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Esetleg olyat lehet hogy kérdésenként csinál időzárat?
2020. ápr. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!