Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X-et érdemes venni?

Iphone X-et érdemes venni?

Figyelt kérdés
Gondolkodok egy Iphone X megvásárlásán, de nem tudom hogy mennire éri meg az árát. Sok helyen olvastam hogy a Face ID tönkrement. Ez mennyire igaz? Nektek mi a véleményetek, tabasztalaitok erről a telefonról?

2020. márc. 31. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Vedd meg nyudodtan.
2020. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És mit csinálsz vele? Egy múzeumnak adományozod?
2020. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én elégedett vagyok a működésével, én akkor vettem amikor megjelent, sosem volt vele semmi gond, a face ID az első perctől tökéletesen működik nekem. Nagyon jó minőségi videókat lehet vele készíteni, például koncerten sem hallani azt a jellegzetes rezonálást, hanem szépen szól a hang. Ami számomra negatív benne, hogy túl nagynak tartom, és túl súlyosnak. Mondjuk ha a zsebedben van, nem tudsz lehajolni. Nekem nőként mindig nagyobb táskát kell vigyek, hogy beleférjen, a kisebbekbe egyszerűen nem fér bele, illetve a táskán belüli kis zsebbe sem fér bele általában, így meg kell oldani, hogy ne hánykolódjon ide oda a táskában, így a mindennapokban kicsit macerás nekem a mérete.
2020. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

„És mit csinálsz vele? Egy múzeumnak adományozod?”


Te miről beszélsz?:D Van ismerősöm aki 6S elégedett 6S tulaj a mai napig. Akksi csere volt, de ennyi. Azért rohan a világ a szakadék felé, mert ilyen szinten van túlpörgetve a fogyasztás, hogy egy iPhone X-re 2020-ban azt mondjuk, hogy szar...

2020. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen igen és igen megéri😄
2020. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!