Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes használt Iphone-t...

Hol érdemes használt Iphone-t venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék használt Iphone-t vásárolni, ezért egy megbízható boltot, honlapot keresek. Tudnátok ilyet ajánlani? Nektek mi a tapasztalaitok a használt Iphone-okkal?

2020. márc. 31. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hardverapro Laleh és MitoGábor
2020. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
Hardverapro. Egy megvízható eladótól.
2020. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használtat semmi pénzért nem vennék...
2020. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használtat sehol nem éri meg. Vagy csak úgy átvernek mint engem.:)
2020. ápr. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Utolsó 2 db telefonomat használtan vettem. SE meg egy 8-ast. Mindegyik a mai napig üzemel. A 8-ast 1 évesen új árához képest 70 000-rel olcsobban vettem. Pár dologra figyelni kell, ha azok rendben vannak akkor nagy baj nem érhet.
2020. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha teheted, nézd meg élőben. Ez az egyik legfontosabb szerintem. Én még boltból sem feltétlenül vennék, ha nem látom élőben. Magánszemélytől meg aztán pláne nem.

Illetve nézz olyat, ami garanciás. Ne csak arra ügyelj, hogy kívül hibátlan legyen (bár szerintem 1-2 aprócska kopás sem okoz gondot), fontos az akksi élettartama, esetleges képernyőhibák.

Ha már találkozol az eladóval, a fentieket érdemes megnézni. Illetve azt, hogy tudsz-e vele telefonálni, hívást fogadni, működik-e a hangszóró, tölt-e, és hasonlók. Ha megveszed, ne legyen rajta adat, kód, ne legyen egy másik ember iCloud-jába bejelentkezve.

Én a hardveraprot tudnám ajánlani. Illetve esetleg a használtalmát.

2020. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!