Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kártya írásvédettségének...

Kártya írásvédettségének megszüntetése, azt hogyan kell?

Figyelt kérdés

Andoidos Samsung telefonom van és ahogy tettem fel a képeket a laptopra, azt megcsinálja, fel tudom másolni, viszont nem hagyja, hogy letöröljem a képeket a telefonról, mert azt mondja, írásvédett a kártya és szüntessem meg az írásvédettséget. De azt hogy kell?

Eddig még nem volt írásvédett egyébként és én nem állítottam be, hogy olyan legyen.


2020. márc. 31. 16:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Nincs egyébként kártyaolvasóm
2020. márc. 31. 16:54
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki tud válaszolni, akkor légyszi nagyon "konyhanyelven", mert találtam ezt-azt a google-ben erről, de nem nagyon tudtam kihámozni belőlük, hogy mit kellene tennem.
2020. márc. 31. 17:00
 3/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Eddig még nem volt írásvédett egyébként és én nem állítottam be, hogy olyan legyen."

Azt nem is te állítod be ezeknél, hanem a kártya állítja be magát, előzékenyen.

Amikor már érzi, hogy be fog szarni, még ad neked egy utolsó esélyt, hogy lemásolhasd a tartalmát.

Még mielőtt végleg elköszön és magába zárkózik teljesen.

2020. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne kártyaolvasód, akkor azt tanácsolnám, hogy próbáld meg rajta keresztül formázni a kártyát, hátha segít. De Szervizmérnöknek kell, hogy igazat adjak, mert volt már olyan SD kártya a kezemben, amelyik egyik pillanatról a másikra írásvédett lett. Nekem ugyan volt egy kártyaolvasó a közelben, de sajnos már az sem segített rajta.

Sajnos a kártyád valószínüleg már az utolsó óráit, perceit éli.

Azt tanácsolom, hogy szerezz be egy minőségi SD kártyát, és az nem fog ilyet csinálni.

2020. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha bennehagyom a telefonban, akkor elromlik tőle a telefon? Muszáj kiszedni?
2020. márc. 31. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:
A telefon nem rom,lik el, de felesleges benne hagyni, mert egyszer csak meghal és nem fogja érzékelni :D
2020. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nincs egyébként kártyaolvasóm"

Akkor holnap vegyél, filléres dolog. Az élet nagyságrenddel kényelmesebb vele.

2020. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"viszont nem hagyja, hogy letöröljem a képeket a telefonról, "

A telón indítsd a törlést.

2020. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy se hagyja :/
2020. ápr. 1. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!