Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi alapján döntsek a Xiaomi...

Mi alapján döntsek a Xiaomi Redmi Note 6,7,8,8T,8 Pro közül?

Figyelt kérdés
A 8 Pro lehet, hogy a legjobb lenne, de annak Mediatek a processzora.
2020. márc. 31. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 8 Pro-t kizárnám, pontosan az MT proci miatt.


Érdemes frissebbet venni.

Hogy mi alapján dönthetsz? Méret, kijelző, design, esetleg hardveres + funkciók...

2020. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de mediatek proceszor folyadėkhütésel ,ėn is gondolkoztam ezen telefonon,de ėn egy samsung m30s ės redmi 8 pro között,samsung gyözött az erős akksijåval.
2020. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:

Note 6 a legértelmetlenebb, annyi előrelépés történt a Note 5-höz képest, hogy kapott egy ronda notch-ot és egy második előlapi kamerát.


Egyébként mindig a legújabbat érdemes venni, mint ahogy fölöttem is írták.

Redmi Note 8 és 8T között az NFC a különbség, ami csak a 8T-ben van. A sima Note 8-ból van 6gb ramos változat is, de a Xiaomi üzletpolitikájából kiindulva max Indiában, esetleg Kínában, nálunk nem.


8 Pro pedig mint írtad is, Mediatek procis. Más hátránya nincs.


Olvass és nézz teszteket, az segít a döntésben, illetve Mobilarena.hu oldalon találsz felhasználói véleményeket.


Hamarosan itt a Note 9-es széria, lehet érdemes megvárnod (hacsak a vírus miatt nem késik).

2020. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tessėk [link] ezt xiaomit nėzd meg .
2020. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 randomnev12@$ válasza:

Redmi Note 8 pro

a média teknek pedig a gamer profilja van benne és nagyon gyors

2020. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Közben meg felforr a kezedben... :D
2020. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!