Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A csatlakoztatott usb eszköz...

A csatlakoztatott usb eszköz nem támogatott. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Usb C-s telefonom van és nincs rajta Jack. Az eddigi jackes fülesemet nem tudtam használni csak a gyárit, ezért vettem egy átalakítót. Azt írja hogy "A csatlakoztatott usb eszköz nem támogatott". Ki van kapcsolva az usb hibakeresés is de még mindig nem működik. Mit csináljak?

2020. ápr. 2. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az átalakítóval lesznek problémák. Nekem is volt már hogy volt 2 tökugyanolyan kábelem ugyanattól a márkától. Az egyik nem volt támogatott a másik igen. Hát ez ilyen.


Azt mondanám vegyél egy másikat, másik márka. Próbáld meg azzal. Szerencsére ezek azért nem húzós összegek

2020. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!