Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Umidigi a5 pro-nal van valamil...

Umidigi a5 pro-nal van valamilyen ertesitesi led? Most rendeltem. Milyen a telo?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs rajta led.
2020. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kínai noname hulladék.
2020. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az umi az alja, sajnos egyszer én is vettem. Szép készülékház alu volt igényes , sajnos itt ki is merült minden jó vele kapcsolatban
2020. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert lenne az alja? Minek az alja?
2020. ápr. 2. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra gondolt, hogy az okostelefonok legalja minőségben, szoftveresen és hardveresen.
2020. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hardveresen? Tudod te mirol beszelsz?

Ezek a telefontarsasagok kb. osszeszerelo csarnokok, mindenki ugyanattol a par cegtol veszi a hardvert... Szoftverre nekem az alap android tokeletes

2020. ápr. 2. 18:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Most ne haragudj, de igy eleg nehez egy olyan ember velemenyere adni, aki teljesen ertelmetlen mondatokat ir, es ugy kell kibarkobazni, hogy mire gondolt... Tovabba mintha egy regi modellrol irt volna, en pedig egy uj, nivos termekrol.
2020. ápr. 2. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Már elnézést ugyanazokat veszik de ne mondd nekem hogy egy 200 dolláros telefonnal ne tudjak lefotózni egy dokumentumot és elküldeni mert annyira rossz a kamerája. Nem fat, virágokat esetleg embert csak egy sima fotót egy dokumentumról .

Azt leesik a sarkáról székről és kijelző szettorik amivel nincs gond de nincs hozzá alkatrész. Előtte xiaomim volt még meizum tört az is néha de volt alkatrész ehhez nincs akkor került a szekrénybe.


Tudod, egyszer ha valami nagyon rossz újra nem kellene.


Ja rakerestem mert az enyém 2 éve volt valami S széria asszem de úgy tűnik mindenhol írják a kamera megint hibás és várják hogy jó legyen :):) várhatják.


De különben nem érdekel azt veszek amit akarsz csak az umi egy hulladék.

2020. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

már nem is uminak hívják, hanem umidiginek, amúgy hagy kérdezzek vissza: anyád főzött már szart? szar kaját? és jót? na ugye.

A legtöbb ember anyja gyakran főzi mind a kettőt. Ugyanez van a kínaiaknál. Az hogy mi volt évekkel ezelőtt, az egy dolog, de most nagyon dícsérik.


Arra sem vetted a fáradtságot, hogy rájöjj, ez nem 200 dollár, hanem 100. Most rendeltem 34 900-ért németből, szállítással együtt, szar árfolyammal is ennyi.


Évekkel ezelőtt tényleg szar volt a kamerája, de nem csak ennek, az összes kínai brandnek SŐt, most is szar lesz. De az eleephonom is abszolút elfogadható képeket készít, ez pedig még jobbakat valamivel. (amúgy havi 1x használom a kamerát, te? )



Az összes kínai brandnek maximum közepes a kamerája.


Amit még hibának hoztál fel: alkatrészellátás:


[link]


Ittvan ehhez a konkrét típushoz kijelző, akksi is van hozzá. Az már más kérdés, megéri-e megvenni, vagy lecseréled egy másikra?


Én inkább veszek megint újat, amikor szétmegy. (nálam még egy sem ment szét / tönkre, inkább csak kevés lett a ram, meg lassú lett, meguntam, földhözvágtam, ezek miatt vettem újat. Nem minőségbeli problémáim voltak. Volt doogeem, x-bo, elephone főként. Előtte volt samsungom, az sem tudott többet. Én 2 évente szeretem újra cserélni a telefonom, csak még sajnálom lecserélni az elephonomat, annyira bírja a strapát így 2 és fél év után is. Tesómnak rendeltem egy umidigi-t, mert az ő elephonja a napi 10-12 óra használattól már kezd rosszalkodni elektronikailag. (még bőven használható attól viszont)

2020. ápr. 2. 18:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Na az ilyen kérdezőt nem értem, amikor megkérdezi a véleményünket, aztán közli, hogy mind hülyék vagyunk, mert hogy az nem úgy van.

Ha tudod, hogy neked jó, minek jössz fel ide nethuszárkodni?

2020. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!