Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tok? Edzőmnek huawei...

Milyen tok? Edzőmnek huawei p20 pro telefononja van és egy nagyon jó tokja.

Figyelt kérdés
Kicsit keményebb anyagú mint a szilikon, Szval nem szilikon tok. A tokjának nincs alja mégis a tok mivel kemény védi a sérülésektől. Állítólag Tescoban vette de meg lehet találni bármilyen mobilshop boltban. Tehát amit keresek:ütésálló, nem szilikon tok annál keményebb, matt fekete és nincs alja Ha képet szeretnétek a tokról, hogy milyen is pontosan akkor messengeren Horvát Brendon néven (profilomon öltöny van rajtam és mosolygok! ) megtaláltok és küldöm a képet! 🙂

2020. ápr. 2. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez sajnos nem olyan! Hasonló ehhez: [link]
2020. ápr. 2. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm, ez engem is érdekelne, P20 Pro-m van, lassan érik egy tokcsere.

Nem kérdeznéd meg tőle inkább?

2020. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy Tescoban vette. Bár ez nagyon nem szűkíti le, a márkáját talán meg tudja mondani.
2020. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle meg néztem is a tokot de nincs rajta a márkája, kicsit vastagabb anyagú belül szurke puha bevonata van
2020. ápr. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!