Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100. 000 Ft-ot megér az...

100. 000 Ft-ot megér az Iphone XS? (használtan)

Figyelt kérdés

Természetesen rokoni körből vásárolnám. Másfél éves sajnos. Az üvegfólia be van törve rajta és az akkuja 12% ot romlott ?


Szerintetek megéri? Ha lenne 100.000 Ft-od telefonra te erre költenéd?



2020. ápr. 2. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ha amúgy szép állapotú, akkor persze, ennyit még a hülyének is megér.
2020. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Tudásra ez egy újonnan 60-70 ezer ft-os telefonéval egyezik meg, sőt talán még sokat is mondok, ha megnézed a kínai brandeket, jobb kijelzőt kapsz, esetleg jobb kamerát, jobb procit. Sokkal több üzemidőt. Sokkal több ingyens alkalmazást.

Én szarabb állapotban sem adnék érte még ennyit sem, mondjuk én nem nézem sokba az apple termékeket.

2020. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
A hülyének tényleg biztosan megéri.
2020. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Meglepő, hogy ennyien lenézik az iphone-t. 2: melyik az a 70ezres teló, amelyik tudásilag megegyezik az iphone Xs-el és jobb a kamerája illetve a képernyője is szebb?
2020. ápr. 2. 19:25
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

2-es vagyok

xiaomi note 8 pro

2020. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ez a teló nem tudom melyik világban jobb mint az Xs .. tényleg nem rossz készülék, de ahogy látom az üzemidőn kivül semmiben sem jobb.
2020. ápr. 2. 19:48
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

#6


Abban a vilagban jobb, ahol a psziomi 55 ezerbe kerul, ameddig az ifon xs 100 ezerbe hasznaltan, torotten, sok maszturbalashoz hasznalva mar. Kijelzoje nagyobb es szebb, sokkal hosszabb uzemidovel.

2020. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
De ha mar itt tartunk, az umidigi a5 pro megjobb vetel. Na az megeri, amennyiben nem akarsz jo minosegu fotokat kesziteni. 35 k-ert most best buy
2020. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy érzem, hogy az állitásod nem érveken alapul, hanem személyes ellenszenven az apple iránt. Egyrészt nem hoztál fel semmilyen érvet arra, hogy miért lenne jobb az általad mondott készülék, másrészt pedig olyan készüléket hoztál fel "konkurenciának" az XS-el szemben, amit nagyon nehezen lehet komolyan venni ebben az összehasonlitási kontextusban.


Továbbra is várom az érdemi hozzászólásokat.

2020. ápr. 3. 07:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Megéri, használt kereskedésekben 130 alatt nincsenek.
2020. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!