Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100. 000 Ft-ot megér az...

100. 000 Ft-ot megér az Iphone XS? (használtan)

Figyelt kérdés

Természetesen rokoni körből vásárolnám. Másfél éves sajnos. Az üvegfólia be van törve rajta és az akkuja 12% ot romlott ?


Szerintetek megéri? Ha lenne 100.000 Ft-od telefonra te erre költenéd?



2020. ápr. 2. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

megéri, az én városomba 200 alatt nincs xs használtan

100 ba nem kapsz jobb telót ennél ,

egy év alatt hogy tudott annyit romlani az akku azt nem értem

biztos rengeteget használta

2020. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnos tényleg nagyon sokat használta. Egész nap nyúzta, 5 percet nem tudott pihenni a telefon. ROssz volt nézni is..


Ezért is érdekelne,hogy ilyen aku romlás mellett megéri-e megvenni :\ Igazából az is biztos, hogy sokszor le volt ejtve, mivel karcos is illetve az üvegfólia is be van törve.

2020. ápr. 5. 04:06
 13/17 anonim ***** válasza:

megérni nem éri meg...ez egy tök átlagos ár tekintve az állapotát...én mondjuk biztosan nem vennék egy törött telefont, hiába tükrözi az ára...azt nyilván nem lehet látni, hogy tényleg csak a fólia van-e törve, vagy alatta repedt az üveg is...


én inkább szánok már rá egy 20-30ezerrel többet, és veszek egy olyat, ami legalább szép állapotú. arról legalább árulkodik is, hogy a tulajdonosa vigyázott rá és nem dobálta hanyagul mindenfelé...


annak a telefonnak a piaci értéke lehet van 100ezer Ft, de eszmei értéke egy nagy nulla...

2020. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos egyetértek.. :\ Mindenesetre megmondtam neki, hogy csak úgy vagyok hajlandó üzletet kötni, ha előttem leveszi a törött üveg fóliát és megnézem az üvegét. Ha az törött, akkor tuti nem veszem meg.
2020. ápr. 5. 14:14
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

ha nemis törött akkor is kéne akksi csere ami persze utángyártott és közel se lesz olyan jó mint az eredeti,

így hogy ilyen dolgok is kiderültek én nem venném meg

ha ennyire nem vigyáz rá akkor lehet h más baja is van , csak megpróbál tul tenni rajta minnél elöbb

2020. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A válaszolónak igaza van.
2020. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

brutál gyors arcfelismerő

jó akksi

káprázatos kijelző

atom kamera

verhetetlen, megfektethetetlen hardver/rendszer

szerintem simán

2020. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!