Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone8: MAJDNEM mindenhol...

Iphone8: MAJDNEM mindenhol működik a hang, csak az SMS (Szöveges üzenet) érkezésekor eltűnt (elhallgatott? Néma lett? ) a jelzőhang.

Figyelt kérdés
Már minden beállítást, mindenféle hangjelzést kipróbáltam . Süket . A füles bedugásakor működik, de az mégsem lehet egész nap a fülemen! . Valaki esetleg tudna egy tuti algoritmust a beállításhoz mert lehet, hogy én rontok el valamit?

2020. ápr. 5. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt lehet beállítani. Ne a Semmin legyen!

Beállítások - Hangok és haptikusjelzések - Szöveghang

Ha a hangok hangereje úgy van beállítva, hogy a hangerőgombokkal állítod, akkor le tudod venni annyira, hogy lenémítsa. Kapcsold ki az állítás a gombokkal funkciót és állítsd be a csúszkán mennyire legyen hangos.


Aztán Beállításk - Értesítések - Üzenerek.

Itt nézd meg be van-e kapcsolva és a hangnál is meg van-e adva hang.


Illetve ha csak egy adott számról érkező üzenetekről nincs értesítést akkor az üzenetek appon belül nyisd meg azt az üzenetet amiről nem jön értesítés, legfelül a számra, vagy nézre nyomj rá, majd info gomb. Itt pedig a jelzések elrejtése ki vagy bekapcsolható Ha be van kapcsolva akkor az adott emberkétől, (banktól, szolgáltatótól) érkező üzenetekről nem fognak értesítések jönni (az sms megjön, csak nem fog megszólalni)

2020. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bevallom, már el is felejtettem, hogy megkérdeztem. Belenyugodtam a némaságba, de ma véletlenül idenéztem, beállítottam és a titkárnőm által írt SMS szép hangosan pittyent. Köszönöm a választ :)
2021. jan. 26. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs mit! :)
2021. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban, a "Jelzések elrejtése" volt bekapcsolva, de hogy azt meg miért csináltam, azt jótékony homály fedi :D
2021. jan. 27. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!