Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört telefonról hogyan...

Összetört telefonról hogyan lehet adatot menteni?

Figyelt kérdés
Összetört az iPhone-om, viszont az iCloudba nem mentett egy ideje, így vannak rajta fotók, videók, amiket lementenék, viszont nem szeretném megcsináltatni, nem érné meg. Van erre megoldás?

2020. ápr. 7. 15:48
 1/7 Mr. V. ***** válasza:

Saját programjával valószínűleg tud kommunikálni, ha PC-n is belépsz az icloud-ba, de már rég foglalkoztam ilyen készülékkel, így nem tudom, hogy kért-e bármilyen engedélyezést a készülék USB-re csatlakozás után.

De ehhez egy bekapcsolható készülék kell, ami be tud tölteni, csak max nincs rajta kép.

Ha darabokra tört, akkor nincs esély a mentésre.

2020. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, tanulópénz. Több helyen kell tárolni a fontos adatokat.
2020. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első: Sajnos az iPhone olyan rendszerű, ahol a PC-re való fizikai csatlakoztatás után a telefonon rá kell bólintani, hogy biztonságos a gép, és kódot kér.


Kedves második, vártam egy hasonló mentális kvalitásokkal rendelkező válaszolót, azért köszi az igyekvést.

2020. ápr. 13. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én képeim mégis megvannak. Három helyen, redudánsan tárolva.
2020. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Irigyellek! :) Szerintem a 3 még kevés, még egy pár mentést kellene csinálnod!
2020. ápr. 14. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettőnk közül ki járt jobban?:)
2020. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuperül jártál, bár én is egy fokkal jobban járhattam volna hála neked, ha kimaradsz a válaszadásból, sok építő jellegűt ugyanis nem tudtál hozzűfűzni :)
2020. ápr. 14. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!