Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tud üzenetet küldeni...

Miért nem tud üzenetet küldeni Messengeren?

Figyelt kérdés
Messengeren egyik ismerősömnek azt írja hogy én nem használnom a messenger alkalmazást ezért írni nem tud nekem, pedig napi szinten fenn vagyok. Ha én írok neki nem kézbesíti.

2020. ápr. 8. 17:52
 1/9 MancsWolf ***** válasza:
44%
Első körben. Melyik messenger? Van pár.
2020. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az eredeti Messenger
2020. ápr. 8. 18:35
 3/9 anonim válasza:
Valaki letiltotta a másikat.
2020. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MancsWolf ***** válasza:
Ha Te nem tiltod akkor ő tiltott téged. Olyan nincs hogy azt írja nemhasznalja Messengert.És ezért nem tud írni. Chat webes felületen is lehet használni nincs Messengerre korlátozva.
2020. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Későn válaszolva, nem tiltott le... látom a profilját, sztoriját is. Tiltottak már le és akkor én nem tudtam írni... de o nem tud..
2020. ápr. 22. 05:07
 6/9 MancsWolf ***** válasza:
Lehet CSAK Messengeren is tiltani.
2020. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, a fb és a messenger egy ideje külön van és mindkét helyen lehet külön tiltani.
2020. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De olyankor azt írja hogy letiltottad a felhasználót nem tudsz üzenetet küldeni stb stb. Neki annyit ír csak hogy nem használom a messenger alkalmazást.
2020. ápr. 25. 19:49
 9/9 MancsWolf ***** válasza:
De te ezt láttad a két szemeddel? Vagy csak hagyod hogy bekamuzzanak? Mert ilyen nincs. Messenger NÉLKÜL is lehet chatet használni. Van rokonom akinek elvből nincs fent se face se Messenger telefonon, mégis én írok neki messengeren ő meg válaszol webes felületen ha éppen fellép. Hogy Te nem tudsz neki írni az még egyértelmű jele hogy tiltott ( csak messengeren).
2020. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!