Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy hete egy Iphone 6...

Vettem egy hete egy Iphone 6 mobilt, de ellopták. A számla az meg van. Aktiválva még nem volt. Hogyan tudom megkerestetni? A számlán nem találom az Imei kódot.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 09:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom. Hogy tudták ellopni?
2020. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hátizsákomban volt. Mire hazaértem a belvárosból már nem volt ott. Nem vettem észre hogy kilopták. Metró majd busz. 2 közül az egyiken . Egyéb elméletem nincs. Már végig rágódtam magam hogy hol, de semmi nem jut eszembe. Mit tudok ilyenkor csinálni ? Megtalálható valahogyan ? Az IMEI számot kerestem a számlán, de azon nincs rajta.
2020. ápr. 9. 09:54
 3/22 anonim ***** válasza:
Ahol vetted, velük lépj kapcsolatba. Mást nem tudok hirtelen...
2020. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%

iPhone keresése funkció be van kapcsolva? Keress rá: Apple iPhone keresése funkció

iPhone dobozában elvileg van papír amin az IMEI rajta van (talán) ebben nem vagyok biztos.

Ha be tudsz lépni iCloud-ba számítógépről, az adatoknál talán le lehet kérni ezt is.

2020. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Aktiválva még nem volt."

" Hogyan tudom megkerestetni?"

akkor sehogy


"A számlán nem találom az Imei kódot."

a számlán a gyári számot találod. A beazonosításhoz az kell inkább.


"iPhone keresése funkció be van kapcsolva?"

azt írja nem volt aktiválva. Szerinted akkor be volt kapcsolva a funkció?


"iPhone dobozában elvileg van papír"

A dobozon van - de gondolom azt is ellopták a telóval együtt.


"Ha be tudsz lépni iCloud-ba számítógépről, az adatoknál talán le lehet kérni ezt is."

nem lehet és ha nem aktiválta a készüléket ÉS nem jelentkezett be rajta az icloud fiókjával akkor nem is fog a telefon megjelenni az icloudban...


kérdező: a sorozatszámmal tegyél felejentést a rendőrségen!

2020. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez az hogy doboz sincs, mert ahogyan vettem úgy el is lopták. Dobozzal együtt még aznap. Egyedül ami nálam maradt az a számla.
2020. ápr. 9. 10:21
 7/22 Morzsi007 ***** válasza:
Egy hete vetted, nem volt aktiválva, szóval, akkor semmi nem volt beállítva, se icloud, se jelkódzár, így nem tudod megkeresni.Az imei szám, ha meglenne, max a TEKesek tudnák bemérni hol a mobil nagyjából. 🙃 Én így gondolom.
2020. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudom megkerestetni? "

Szólsz valakinek, hogy keresse meg.

2020. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy hete vetted és dobozzal együtt vitték el! Na hagyjuk, ebben több a népmesei elem, mint a magyar népmesék teljes évadában!
2020. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyből ahogy vetted ellopták? Mert akkor a bolttól követhettek - talán a boltosok is benne vannak?
2020. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!