Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell-e új telefont vennem, ha...

Kell-e új telefont vennem, ha ezeket csinálja a Samsung Galaxy A5 2016-os telefonom?

Figyelt kérdés

Lassan négy éves a samsungom és mostanában egyre több gond van vele. Legtöbbször az a baj, hogy bekapcsoláskor sokszor egyet villan és nem jelenik meg a kijelző, de a gombnyomát érzékeli, például, ha hívnak és semmit nem mutat a képernyő, akkor is feltudom venni a telefont. Ezzel a problémával megbarátkoztam, a héten viszont új gond lett vele, van, hogy csak úgy, minden ok nélkül kikapcsol, pedig nincs is annyira alacsony %-on ( ma például 23%-on kapcsolt ki, de volt, hogy 39%-on is). Nem tudom mi lehet ennek az oka, de kezdek aggódni, mert nem akarok új telefont venni, egyrészt mert nem akarok 60-80ezret kidobni, főleg most, és a jelenlegi helyzet miatt szervízbe se tudom vinni.

Valakinek van esetleg ötlete, hogy miért csinálja ezt, és hogy van-e megoldás rá?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 10. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szó: akksi hiba. Nekem is ilyen volt az s5-öm még 3 és 4 éves korában. Először kicseréltettük a kijelzőjét, de rá 1 év után megint ugyanez volt a baja. Hagytam a fenébe vettem egy a6+ot és kb 6 hónap használat után kiváncsiságból ránéztem az s5-re és tökéletes volt a kijelzője. Gondolom az akksi miatt? 🤔 viszont most meg 6 hónap töltetlenség miatt nagyon gyorsan merül 30 perc alatt megy le 100-ról 0-ra.
2020. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telepis ra virusirtot hatha fertozott a keszulek utana csinalj gyari visszalitast ha ezek utan is fenn all a hiba akkor nem art egy ujj telefonon el gondolkodni
2020. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van vírusírtó a telefonom, úgyhogy kipróbálom majd a gyári visszaállítást. Esetleg azt lehet tudni, hogy az aksiját ki lehet e cserélni? (Nem nagyon értek az ilyen elektronikai dolgokhoz, úgyhogy nem tudom)
2020. ápr. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!