Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Nanóka60 kérdése:

Hogyan tudom kikapcsolni a mobilnetet?

Figyelt kérdés

Huawei androinos telefont vásároltam. Előző telefonom kártyás volt, úgy gondoltam megtartom, mivel nagyon keveset telefonálok. Nem egészen 1 hónapos a telefonom, s már háromszor kellett rátennem 1500 Ft-ot, mert hiába van a WiFi bekapcsolva, és kikapcsolva a mobilnet a pénzemet pillanatok alatt megeszi, pedig csak a google-t használom, és azt sem órákon keresztül. Telefonálni pedig egyszer sem telefonáltam.

Segítségeteket előre is köszönöm.


2020. ápr. 10. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Most akkor azt se tudod, hogy kell kikapcsolni, vagy ki van kapcsolva?
2020. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nanóka! Most akkor melyik telefonod fogyaszt ennyit? Az amelyikben nincs is kártya, és wifiről megy? Ezt a wifit honnan veszi? Az uj teló internete van megosztva? Ha igen, az pont olyan mintha közvetlenül az új telón lenne internet. És ezt a másodtelefont ki használja? És mire?
2020. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!