Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jönnek át az E-mail...

Miért nem jönnek át az E-mail üzeneteim a samsung galaxy s4 telefonomra?

Figyelt kérdés
Egyes E-mailek nem jelennek meg a mobilomon amelyek viszont az asztali PC-men sorra ott vannak.Mi lehet ami esetleg nincs jól be állítva.Be lehet valami állítani és hol a Mobilon vagy a PC-n.Link is jöhet.

2020. ápr. 11. 09:22
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Felejtsd el a beépített levelezőket és használj értelmesebbet: Aquamail

Szinte bármelyik szolgáltatót tudja kezelni, akár 20-nál is több fiókot egyszerre, TTS-el akár a tárgyat is felolvassa érkezéskor, lehet éjszakai és hétvégi csendes időket beállítani, amikor nem jelez, ha érkezik valami, speciális rezgésmintával tud jelezni és még rengeteg extra funkciója van. Több, mint 10 gmail fiókot kezelek vele, beállítható az ellenőrzés ideje, de van, hogy azonnal megérkezik az üzenet (ezt nem tudom miért) és nem várja meg az 5 perces időközt, amit beállítottam.


Én magam a pro változatot használom, a free nem tudom miben különbözik.


Ja és független teljesen a készülékbe "fiókként" regisztrált mailcímektől, azaz nem kerülnek be a mailcímek a droid fiók részébe!

2020. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!