Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné egy Samsung A50+30eft...

Megérné egy Samsung A50+30eft csere egy iPhone 8-ra?

Figyelt kérdés
A Samsungot újonnan vettem és 4 hónapos, az iPhone meg használt és nem tudok róla semmit csak annyit, hogy szép állapotban van.

2020. ápr. 11. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "szép állapotban van", elég kevés, látatlanban semmit ne vegyél meg, próbáld ki előtte! Ha nem lehet kipróbálni, megnyomkodni, akkor hagyd a fenébe, tuti átverés, le akarnak húzni, máskülönben eleve több infó lenne róla! Na meg fő kérdés az is, hogy Neked leginkább melyik rendszer jön be jobban: Android vagy iOS ?
2020. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem értem mibajod az a50 el

édesanyámnak is az van és szerintem kiválló telefon

lehet h a kamera tulszaturált mint minden nem csúcskategóriás droidnál

de ezt leszámítva mindenre jó amire használnak az emberek egy telefont

2020. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kamerája egy hulladék az A50-nek, sok esetben alig talál fókuszt. Videózáskor is folyamatosan szórakozott vele. Az elcseszett újjlenyomatolvasójáról nem is beszélve, ami hol használható, hol meg nem. Megértem aki szabadulni akar tőle.
2020. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!