Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 bekapcsoló gombja...

IPhone 11 bekapcsoló gombja nem jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez most szoftveres hiba vagy a gomb lehet rossz? A képernyőt be és kikapcsolja, azzal nincs gond, de magát a készüléket nem. Nyomom hosszan a gombot, de nem dobja fel a kikapcsol/újraindít funkciót. Szerintetek ez milyen probléma lehet? Szervizbe csak futárral tudom küldeni, Szoval azt csak ha muszáj. Persze ki meg be tudom kapcsolni enélkül is, de azért bosszantó.


A szar az iPhone a Samsung/Xiaomi stb a király válaszoktól kérlek kíméljetek. 🙂



#iPhone #kikapcsolo gomb
2020. ápr. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem xar az ájfón, sőt!! :)

Ha hosszan nyomod az oldalsó gombot akkor Siri fog jelentkezni

nyomd meg ötször egymás után a gombot és akkor fog feljönni a kikapcsolás, meg a vészhelyzeti hívás is.

2020. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na így csak a vészhelyzeti hívás jött fel éktelen sivítással. 😀
2020. ápr. 15. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:

ja akkor be van kapcsolva az automatikus hívás.

Beállítások - Vészhelyzet-SOS-ben


Akkor az oldalsó gomb és a hangerő le (vagy fel) gombokat nyomd hosszan együtt a kikapcsolási képernyőhöz.

2020. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahhh igen, köszi. Ha a hangerő fel gombbal nyomom, akkor kihozza. Viszont akkor visszakapcsolasnal is így? Mert azt is csak töltővel tudtam. Kiprobalom. Köszi 🙂
2020. ápr. 15. 19:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem visszakapcsolni tovabbra is csak toltovel tudom. Most en vagyok a béna?
2020. ápr. 15. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
bekapcsoláshoz elég az oldalsó gomb
2020. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen azt nyomom, de nem kapcsol be valamiert rá.
2020. ápr. 15. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:

- kikapcsolás után 40-50 másodpercet várni kell mígy a telefon kikapcsol - ezt már nem mutatja, de kb mint a windows dolgozik még a háttérben.

- a gombot hosszan kell nyomni bekapcsoláshoz 4-5 másodperc


nem lehet a gombnak baja ha ki tudtad kapcsolni.

2020. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!