Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az új iphone se...

Vélemények az új iphone se (2020) -ról?

Figyelt kérdés
Én mindenképp szeretnék venni (már ha megtudom győzni anyumékat😅). Jelenleg samsung galaxy j3 2016-om van szerintem ezt mindenképp érdemes már lecserélni.. tárhelyem egyátalán nincs már

2020. ápr. 18. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
2020. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Szia!


Szerintem nem egy rossz telefon (Na persze csak ha megdolgozol érte), de én nem venném meg, mert nem szeretem az almát!

2020. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

1821mAh akksi egy 180 ezres telóban....

VICC

2020. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 az LCD kijelzőt elfelejtetted mondani
2020. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
ÉRdekes hogy itt sír a szátok, hogy LCD, meg szar aksi. Úgy is naponta töltöd, nem mindegy? A másik, LCD... Attól még mert nem amoled, és nem lesz annyira energia takarékos, attól még mindig szebb a kijelzője mint egy-két társának. Egyébként havi 900ft-ért meg tudsz venni 200gb iCloud tárhelyt, szóval elég a 64gb is.
2020. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem hogy miért zavar sok embert az aksi. Úgyis töltöm minden nap, szóval ez olyan mindegy.
2020. ápr. 26. 21:32
 7/9 bp1985 ***** válasza:
46%

Úgyis töltöm minden nap


Én nem. Igaz, nem alma.

2020. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát a mostani telód szintjén van Xd

persze gondolom menőzni kell az osztálytársaknak mert neked olcsó Ájfonod van.

Másik ha az Iphone betellik akkor törölhetsz rendesen mert SD foglalat nincsen.

2020. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso! Ide figyelj :) nem is ismersz, milyen jogon mondod nekem azt hogy csak menozni akarok vele?? Szanalmas vagy.. nekem egy jo telefon kell aminek szep a kameraja stb nem menozni akarok vele. Utalom az ilyen embereket amilyen te vagy.. eloiteletes es egy nagy bunko! Semmit nem tudsz rolam szoval te csak ne allitgassal semmit. Amugy nehez lehet ugy "menozni" az osztalytarsaknak ha az iskolak be vannak zarva :)
2020. ápr. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!